معرفی سامانه پیامک چترود
ورود به سامانه پیام کوتاه
line
line
خرید بسته های پیام کوتاه

معرفی سامانه پیامک چترود!

سامانه پیام کوتاه چترود

تبلیغات در دنیای امروزه،نقش مهمی را در پیشبرد کسب و کار ایفا می کند.در این میان باید توجه داشت،درست و کم هزینه تبلیغ کرد. در سالهای گذشته برای اینکه بتوان خدمات و محصولات را در شهر ، استان ، کشور و حتی به دنیا معرفی کرد باید هزینه و زمان زیادی استفاده میکردند. در حالی که روش تبلیغات پیامکی نیاز به زمان و هزینه بالا نیست و شما می توانید با کمترین هزینه در سریع ترین زمان تمام افراد شهر ،استان ، کشور و حتی تمام دنیا را از فروش محصولات و خدمات خود آگاه کنید. از میان صدها مشتری که تا به امروز از این سرویس استفاده کرده اند تا کنون هیچ موردی نبوده است که گواه این مدعا نباشد.
سامانه پیامک چترود در زمستان سال 1389 و با مدیریتی جوان و مبتکر کار خود را برپایه اجرا و پیاده سازی سامانه ارسال پیام کوتاه و نیز طراحی و اجرای صفحات وب در فضای مجازی ایران آغاز کرد و پس از یک سال تلاش بی وقفه ی کارشناسان توانست بستری مناسب جهت سرویس خدمات پیام کوتاه در کشور را در تاریخ 92/01/15 بطور رسمی افتتاح نماید و تمامی فعالیت های حرفه ای پیامکی خود را با این نام به بازار داخلی معرفی کند. هنوز چند ماه از افتتاح رسمی نگذشته بود که سامانه پیامک چترود موفق به اخد نماد اعتماد الکترونیک تک ستاره دائم در تاریخ 92/05/13 گردید که خود گواه تلاش های بی وقفه تیم ما می باشد.

در حال حاضر سامانه چترود با چندین نماینده فعال و ارائه خدمات به ارگان، سازمان، شرکت و اشخاص حقیقی و تعهد به اجرای فعالیت های با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز و نیز با تکیه بر اعتماد کاربران خود سامانه پیامکی خود را به نشانی sms.chatrood.com به مردمان این مرز پرگهر معرفی می کند. برآنیم تا علاوه بر ارائه راهکارهایی نوین دنیای پیامکی، متناسب با هر سلیقه و هرقشر از جامعه، ضمن بهبود فرهنگ استفاده از این فناوری موثر ارتباطی ،از اتلاف زمان بکاهیم و در کاهش هزینه های مالی استفاده کنندگان نیز سهمی موثر داشته باشیم. امید است در راهی که پا نهاده ایم با یاری پروردگارمان موفق بوده و در خدمت گزاری به مردمان این دیار پارسی زبان سربلند باشیم.

پرداخت صورتحساب آنلاین

مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب

خبرنامه پیامکی

برای اطلاع از آخرین اخبار سامانه پیام کوتاه و همچنین دریافت کدهای تخفیف در ایام مختلف در خبرنامه پیامکی ما عضو شوید.

شماره همراه:

عضویت لغو عضویت


یک شماره همراه جهت دریافت خبرنامه وارد کنید!

تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی

  1. تعداد پیامک
    ورودی نامعتبر
  2. تعرفه هر پیامک
    ورودی نامعتبر
  3. مبلغ قابل پرداخت
    ورودی نامعتبر
پشتیبانی سامانه پیام کوتاه چترود